En İyi ve En Ucuz 8 Android & iOS Uyumlu Akıllı Saat (2020)

5
(5)

Aliexpress’de satılan çok fazla akıllı saat bulunmakta. Hangisini seçeceğine karar vermekte zorlanıyor olabilirsin. Bundan dolayı biz Aliexpress Rehberi olarak senin için Aliexpress’de satılan Android sisteme sahip akıllı saatleri inceledik. İlk 3 ürün özellikle tavsiye edebileceğimiz ürünler. İyi alışverişler!

İnceleme Özeti

Çin’de üretilen ve satılan akıllı saatlerin popülaritesi günden güne artıyor. Elbette ki bu ürünlerin hayatımıza tamamen girmeleri ve vazgeçilmez olmaları için biraz daha zaman var. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda kullanıcılar en ucuz akıllı saati aramaktadırlar çıkarımını yapmak yanlış olmaz. Eğer akıllı saat almak istiyorsan ve bütçen kısıtlı ise, bu ürünü Aliexpress dışında herhangi bir yerden bulman oldukça zor.

Aşağıda incelenen akıllı saatler hem Android hem de iOS cihazlarla sorunsuz çalışmaktadır.

Aliexpress’de Satılan En Ucuz ve En Kaliteli 10 Akıllı Saat

Aşağıda, 2020’de satılan en ucuz aynı zamanda kaliteli Android işletim sistemine sahip akıllı saatleri senin için inceledik. Tam şuan akıllı saat deneyimini cebindeki bütün parayı bitirerek değil, uygun fiyatlarla yaşamanı sağlamak için fırsat. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, aşağıda bulunan ürünler hem Android mobil cihazlarla hem de iOS mobil cihazlar ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

#1 LEMFO Spor Akıllı Saat (134₺) (İnanılmaz Sipariş & Memnuniyet Oranı)

İnceleme Videosu

İncelemenin devamındaki diğer ürünlerden fiyat olarak inanılmaz şekilde ucuz olan bu akıllı saatin özellikleri seni tatmin edecek düzeyde. Sadece özellikleri ile değil, fiyatı ile de gönüllerimizde taht kurmayı başardı. Sadece 134₺ gibi bir fiyata satılan bu saatin sipariş oranlarına şu an baktığımda görüyorum ki, 3839 sipariş verilmiş ve bu siparişlerin 2190’ına yapılan müşteri yorumlarından 4.6 yıldız almış.

Android Akıllı Saat

Cihazın özelliklerine gelecek olursak şu şekilde bir listeleme yapabiliriz:

 • Kan Basıncı
 • Nabız Ölçer
 • Kan Oksijen Ölçer
 • Uyku İzleme
 • IP67 Su Geçirmez
 • SMS Bildirimi
 • Gelen Çağrı Bildirimi
 • Sallayarak Fotoğraf Çekme (Mobil cihazının kamerasını kullanır)
 • Çalar Saat
 • Kronometre
 • Hareket İzleme
 • Kalori Takibi
 • Çoklu Spor Modu
 • Parlak Ekran
 • Saat

Ürün Linki ve Fiyatı : 134₺

#2 Orijinal Xiaomi Huami Watch AmazFit

Xiaomi Huami Watch
Xiaomi Huami Watch Tasarımı
Xiaomi Huami Watch Tasarımı

Bir üstte incelediğimiz ürüne kıyasla fiyat olarak daha pahalı olan bu saatin özellikleri ve kalitesi göz önünde bulundurulduğunda satış fiyatını tamamen hakettiğini anlayabilirsin. Saat, 1.34 inç ekran boyutu ve 320×300 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. Normal bir kullanımda pil ömrü yaklaşık 11 gün olarak belirtiliyor. Şaşırtıcı değil mi? Kalp atış hızı, uyku izleme, adım sayar, kalori ölçer gibi farklı fiziksel aktivite özelliklerine de sahip.

Ürün Fiyatı ve Linki : 424₺

#3 Orijinal Xiaomi Amazfit Verge Lite

Xiaomi Amazfit Verge Lite

Gerçekten etkileyici bir Android akıllı saat incelemesi ile birlikteyiz. Çevremdeki insanlarda Xiaomi Amazfit Stratos 2 görmüştüm, ancak Stratos 3 modeli ile kesinlikle çağ atlamışlar!

Ekran her elektronik üründe olduğu gibi akıllı saatlerde de nerdeyse en önemli parça durumunda. Bunu göz önünde bulundurduğumuzda Xiaomi Amazfit Verge Lite’da bulunan 1.3 inç boyutundaki Amoled ekran bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde. Ekranın Amoled olması renklerin çok daha canlı görünmesi anlamına geliyor.

20 güne kadar pil süresi. Evet yanlış duymadın, bu saatte tam 20 güne kadar dayanan bir batarya bulunmakta.

7 farklı spor aktivite modu bulunmakta. Senin yaşam tarzına uyum sağlamakta hiç zorluk çekmeyecek!

Kalp atış sensörü bu üründe de mevcut, diğer ürünlerden farklı olarak bu üründe bulunan kalp atış sensörünün hassasiyeti çok yüksek.

IP67/IP68 su geçirmez özelliğe sahip. Ancak bu, saatle birlikte havuza veya küvete girebileceğin anlamına gelmiyor. Elini yıkarken veya yağmur altındayken gelecek su miktarından etkilenmeyecek şekilde tasarlanmış.

Ürün Linki ve Fiyatı : 547₺

#4 Apple Watch Klon

Gerçeğine nerdeyse birebir olacak şekilde yakın bir Apple Watch replikası ister misin? Normal bir Apple Watch ürününe vereceğin fiyatın çok daha aşağısına, orijinal Apple Watch’a %90 benzeyen bu saati alabilirsin.

Apple Watch Klon Farklı Renkler

Ürün Fiyatı ve Linki : 389₺

1. Ürün hangi dilleri destekliyor?

Ürünün desteklediği diller şu şekilde: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Lehçe, Portekizce, İtalyanca, Endonezya, Çekçe, Rusya, İbranice, Çince

2. Dokunmatik ekrana mı sahip?

Evet. Üründe Nano temperli cam ekran bulunmakta.

3. SIM kartı, TF kartı veya Hafıza Kartı desteği var mı?

Maalesef üründe bu kartlara destek bulunmamakta.

4. Üründe kamera var mı?

Hayır, üründe kamera yok. Ancak saati uzaktan kontrol cihazı olarak kullanıp, telefonunun kamerasıyla fotoğraf çekimi yapabilirsin.

5. Cihazın kenarında bulunan yuvarlak düğme ne işe yarıyor?

Yuvarlak tekerlek düğmesi, bastığında geri düğmesi olarak çalışır. Ekranı soldan sağa kaydırarak aynı işlevi yapabilirsin.

6. Kalp atış monitörü doğru sonucu mu gösteriyor?

Üründe bulunan kalp atış sensörünü profesyonel tıbbi durumlarda kullanmak yanlıştır. Genel anlamda eğlence ve fikir sahibi olunması amacı ile konulan bu modülün sonuçlarına göre ciddi aksiyonlar almak sakıncalıdır.

Not: Eğer sadece Apple Watch replika ve klon ürünlerini incelemek istersen 2019’un En İyi Apple Watch Replika ve Klonları – Nereden Satın Alabilirim? linkteki ürünleri incelemeni tavsiye ederiz.

Ürün Fiyatı ve Linki : 389₺

#5 DT28 Men Akıllı Saat

DT28 Men Akıllı Saat

1.54 inç ekran boyutuna sahip bu ürünün ekran çözünürlüğü 240×240 piksel. İçerisindeki 250 mAH pil kullanım sıklığına bağlı olarak 3 ila 7 gün arasında dayanmakta. IP78 su geçirmezlik sertifikasına sahip. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de kalp atış monitörü, uyku izleme sistemi mevcut. iOS ve Android cihazlarla sorunsuz çalışan bu cihazın desteklediği iOS sürümü 8.0 ve üstü, Android sürümü ise 4.4 ve üzeri.

Cihazın diğer fonskiyonları ise şu şekilde: Uyku monitörü, nabız monitörü, hareket Monitörü (adımlar, mesafe, kalori), mesaj senkronizasyonu, gelen çağrı, çalar saat, titreşim, saat ödeme sistemi (maalesef henüz ülkemizde mevcut bir sistem değil), telefonu bul, EKG, kan basıncı, kan oksijen ölçer, kronometre, elini kaldırdığında cihaza dokunmadan ekran aydınlanır.

Ürün Fiyatı ve Linki : 140₺

#6 LOKMAT Spor Akıllı Saat

Görünümüne göre hafif, pratik ve fiyat olarak da beklenenin çok altında bir ürün incelemesi ile birlikteyiz!

LOKMAT Spor Akıllı Saat

Diğer saatlere göre biraz daha farklı bu saatin görünümü klasik saatleri anımsatıyor. Ki bu da saatin daha şık görünmesini sağlamış desek yanlış olmaz. Saatin satışındaki asıl püf nokta ise su geçirmezlik özelliği. Tam 50 metreye kadar su geçirmiyor! Saati iOS cihazınla veya Android cihazınla sorunsuz bir şekilde kullanabilirsin.

Bu saati kullanmak için şarj etmeye gerek yok!

Ürün Fiyatı ve Linki : 127₺

#7 Makibes F1 Akıllı Saat

Makibes F1 Akıllı Saat

Cihazın yeni tasarımında 1.3 inç yuvarlak IPS ekran kullanılıyor. Gerçek zamanlı kalp atış hızı, kan basıncı, kan oksijen desteği bulunmakta (profesyonel tıbbi ekipman olarak kullanılmamalı). Üründe çoklu spor modu bulunmakta. Bu modları şu şekilde sıralayabiliriz: Yüzme, koşu, futbol, atlayış, badminton, basketbol, bisiklet. IP68 su geçirmezlik özelliğine sahip bu cihaz ile havuza girip yüzebilirsin ancak sıcak suya dayanıklı değil. Duşa girerken çıkartmanı tavsiye ederiz.

Ürün Fiyatı ve Linki : 112₺

#8 Kadınlar İçin Bluetooth Akıllı Saat

Kadınlar İçin Bluetooth Akıllı Saat
Kadınlar İçin Bluetooth Akıllı Saat

Bu akıllı saat zamanı, kalp atış hızını, uyku zamanını vb. özellikleri doğru bir şekilde yerine getirmesi ile bilinir. Ekranı 0.96 boyutlarında olan bu saati spor seven bir arkadaşın için muhteşem bir hediye olarak alabilirsin.

Saatin ekstra özellikleri şu şekilde: kalp atış hızı monitörü, adım sayısı ölçümü, mesafe ölçümü, kalori tüketimi yönetimi, uyku monitörü, olay hatırlatıcı(su içme, ilaç alma, toplantı vb.), çağrı hatırlatıcısı, saat, yerleşik hatırlatma, uzak kamera kontrolü (mobil cihazının kamerasını kullanır), titreşim ve çalar saat.

Ürün Fiyatı ve Linki : 157₺

Çinden akıllı saat almak mantıklı mı? Almalı mıyım?

Aliexpress’in ne denli büyük bir market olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu kadar büyük bir marketin güvenilir olmaması imkansız. Bu sebeple verdiğin paranın hakkını alacağına veya alamadığın durumlarda da paranın iadesinin sağlanacağına emin olabilirsin. Saat

Saat konusuna gelecek olursak, Aliexpress’de bulunan akıllı saat üreticileri ve satıcıları şu an piyasada bulunan bilinen saat firmalarıyla başa baş rekabet edebilecek konuma yükseldi. Modaya uyum sağlamak istiyorsan ve Apple, Samsung gibi büyük üreticilerin saatlerine koydukları fahiş fiyatlardan şikayetçiysen burada bulunan saatleri almak yapacağın en mantıklı hareketlerden biri olacaktır.

Yine de kafanda soru işareti varsa, ürünü satın almadan önce satın alma sayfasındaki şartları incele, eğer hala soru işaretlerini gideremediysen, saati satan satıcıya direkt mesaj atarak soru sormaktan çekinme. Emin ol seni tatmin edecek cevabı onlar verecektir.

Bu incelemeyi yararlı buldun mu?

Ortalama 5 / 5. Oy sayısı: 5

Henüz kimse oylamadı. İlk oyu vermek ister misin?